Vylosovali sme výhercu minimálnej mzdy!

Portál MôjPlat.sk v spolupráci s nadáciou WageIndicator vyžreboval v januári výhercu finančnej odmeny vo výške minimálnej mesačnej mzdy za rok 2014 na Slovensku. Prečítajte si, na koho sa usmialo šťastie s výhrou 352€!

Portál MôjPlat.sk v spolupráci s nadáciou WageIndicator vylosoval v januári výhercu súťaže o finančnú odmenu vo výške minimálnej mesačnej mzdy za rok 2014 na Slovensku. Štastie sa usmialo na pani Danielu K. z Nitrianskeho kraja, ktorá vyplnila náš dotazník a vyhrala 352€!

 

Pani Daniela (24) pracuje ako opatrovateľka v detských jasliach. Podľa jej slov má svoju prácu veľmi rada a je s ňou spokojná. Na pani Danielu sa usmialo štastie v pravom slova zmysle: „Na stránke Mojplat.sk som bola myslím, že len raz a zaujal ma zrovna tento dotazník. Takže som bola milo prekvapená, keď mi prišiel výherný mail“, hovorí pani Daniela.

 

V mene portálu MôjPlat.sk

výherkyni srdečne blahoželáme!

 

Na pani Danielu sa usmialo šťastie, no rovnako sa môže usmiať aj na Vás! Stačí vyplniť náš dotazník a budete zaradení do žrebovania o finančnú odmenu vo výške minimálnej mzdy za rok 2015.

 

Viac informácií nielen o súťaži, ale aj o platoch, pracovnom práve a kariére nájdete na stránkach portálu MôjPlat.sk.

loading...
null
Loading...